| Respect222111 a întrebat:

Daca vreau sa vad un film cu cineva, eu si cu acea persoana vorbim pe skype si era un site de puneai link-ul de la fiolm si faceai un fel de host, cand dadeai drumu vedea si el odata cu tine, poate cineva sa imi spuna site-u?
Funda

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

N-am auzit de un asemenea site, dar il puteti porni amandoi deodata si stati si pe skype.

| starro a răspuns:

Pff, n am auzit de niciun site care face asta, dar poti da partajare ecran din skype sa vada si persoana cu care vorbesti doar ca o sa mearga putin sacadat, depinde de ce calculator ai.Sau puteti sa porniti filmul deodata, fiecare pe laptopul lui, si va uitati impreuna. Bafta!

| Daniel_Simescu_1990 a răspuns:

Incearca sa dai partajare ecrane si pune microfonu langa boxe sau daca ai casti pune microfonul la difuzoare

| Respect222111 explică:

Asta stiu dar era ceva de puneai gen Game of thrones doar link si iti aparea episodul si puteai invita mai multi sa vada cu tine, am folosit vara trecuta site-u ala si nu mai stiu cum ii zicea