| stefan889 a întrebat:

Dati-mi 5 filme comedie iar cele mai misto primesc funda. urgent

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Alege-ţi:
Amélie (2001), Chocolat (2000), Forrest Gump (1994), The Best Exotic Marigold Hotel (2011), The Bucket List (2007), Silver Linings Playbook (2012), In Bruges (2008), How to Steal a Million (1966), It's a Mad Mad Mad Mad World (1963), The Invention of Lying (2009), Asta e (2001), Identity Thief (2013)...

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sunt muuulte, eu as veni insa cu o idee, stii pe aia doi negrii ce-o jucat in multe, chiar si impreuna: Will Smith si Martin Lawrence? Numai cand aud numele lor ma si gandesc ca filmul trebuie sa fie o comedie buna. Poate tu ai un actor favorit, cauta filme in care joaca el, daca le-ai vazut pe toate, cauta filme in care joaca alti actori care au jucat cu el.
American Pie anyone? Am auzit ca scot unul nou acuma. big grin

| AndreeaRox a răspuns:

Fired Up, The Hangover 1/2, Grown Ups, Just Go with It

| Nanami利 a răspuns:

1.Little man
2.Ace Ventura-un nebun in Africa
3.Senseless
4.A haunted house
5. Dumnezeu pentru o zi.

| Cristina27061999 a răspuns:

1Big Momma house
2Hangover
3:Ben Stiller
4:the office
5:Hollywood

| bcalex96 a răspuns:

Salut,
1Big Momma house ( 1, 2, 3 ) prea tari
2Hangover (la fel 1, 2, 3 ) preferatul meu e 2
3Liar Liar
4Project x
5The Dictator
6Don't mess with Zohan
7Ted
Sunt mai multe decat vroiai sper ca nu le-ai vazut deja, uitate prima data la hangover sau big momma house.

| yvaine a răspuns:

-Robin Hood Men in Tights
-The 40-Year-Old Virgin
-The Naked Gun
-Dude, Where's My Car?
-Airplane!

Daca raspunsul meu te-a ajutat si daca poti, ajuta si tu cu un vot aici:
http://creator.iqads.ro/NokiaLumia520/creatie/2817

| plesalex100 a răspuns:

Buna am cate va filme:
1:Will Ferrell
2:Saturday Night Live
3:Ben Stiller
4:the office
5:Hollywood
sper sa ti le placa eu nu le-am vazut dar cred ca sunt bune si sa stii c le-am gasit pe google

| Chupetica a răspuns:

Eurotrip
Sorority boys
The Ugly Truth
What Happens in Vegas
Just Married