| Иαяʋтσ a întrebat:

Dati-mi niste anime gen Zetman si Death Note.

Răspuns Câştigător
| DeMeTrIoN a răspuns:

Ti le zic pe toate pe care le stiu: Vampire Knight(ambele sezoane), Naruto (ambele sezoane), Inuyasha(ambele sezoane) Kaleido Star, Lovely Complex, Soul Eater, Bleach, D-gray Man, Dragon Ball(toate sezoanele), One piece, Detectivul Conan, Fairy Tail cam astea sunt pe care le-am vazut. Sper sa iti placa. Daca vrei mult mai multe poti intra pe www.animekage.ro sau www.animekage.com;)

5 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Pentru Death note : Code Geass, Mirai Nikki, Another, Sankarea si Hakuouki.
ZetMan nu am vazut..pentru mai multe recomandari intra aici : http://myanimelist.net/anime/1535/Death_Note/userrecs
Sper ca te-am ajutat.

| Иαяʋтσ explică (pentru Deleb):

Daca n-ai vazut Zetman uite aici site-ul: http://animekage.com/anime/zetman/ e bestial!

| Deleb a răspuns:

Crede-ma, l-am cautat pe MAL si o sa ma uit la el happy Are putine episoade si are romance la genuri. Ma uit, oricum nu aveam la ce ma uita tongue Merci.

| 13Alexandra a răspuns:

Bleach, Vampire Knignt (VK Guylti), Trinity Blood, Nana, cam astea le stiu happy

| 13Alexandra a răspuns:

Bleach, Vampire Knight (Vampire Knight Guilty), Trinity Blood, Nana, Soul Eater
Lovely Complex. Cam atat stiu...