| AllanClare a întrebat:

De ce cand descarc un film hd, cand il vizualizez imi apare o calitate mai slaba?

Răspuns Câştigător
| RigbyBarosanul a răspuns:

Trebuie sa dai nise banuti la acel site si sa ai un cont s-au un abonament asa o sa iti asigure calitatea
ori asta ori sunt doar mincinosi

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Urmaresti un film de calitate HD de pe youtube.com? Vedeti acolo la dreapta jos la setari!

| Clorox a răspuns:

Daca descarci si incarci un videoclip de 100 de ori calitatea se pierde, la fel si cu imaginilewinking

| niculai123456789110 a răspuns:

Pai depinde de pe ce site il descarci

| AryDragutzaGazutza a răspuns:

Depinde de programul pe care îl folosesti ca sa vezi filmul si de site-ul pe care il folosesti ca sa descarci filmul. Încearcă programul de vizionare a filmelor care vine odată cu windows-ul...winking