| HarleyQuinn a întrebat:

De ce nu a apărut Paper Towns în România?

4 răspunsuri:
| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Pentru ca Romania. Si pentru ca in Romania nici odata nu se sponsorizeaza ceva bun Ex: Anime, Gaming... Numai r@h@7uri ca Disney si multe altele

| HarleyQuinn explică (pentru ﱞﱞﱞ):

Mda, ai dreptate. Dar e enervant pentru că sunt filme foarte idioate abia apărute sau care au apărut acum 4 luni și încă le mai dau. În fine, presupun (adică sunt sigură) că ești otaku. Și eu sunt.

| ﱞﱞﱞ a răspuns (pentru HarleyQuinn):

big grin

| ﱞﱞﱞ a răspuns:

A, da credeam ca e un film vechi, uite rel date in Ro http://imgur.com/GgbUkel