| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi mai merg filmele online?
Am vazut foarte multe si nu am avut nici o problema. Dar acum cateva zile cand ma uitam la un serial mi s-a blocat brusc si nu mi-a mai mers deloc. Ieri m-am uitat din nou si mi-a functionat pana s-a blocat din nou. Azi iarasi nu merge! Am incercat sa il vad si pe alte site-uri dar aceeasi problema. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Beea18 a răspuns:

Ai cumva memoria din C plina? Sunt multe fisiere temp dupa ce intri pe diferite site'uri mai ales daca te uiti la multe filme online. Instaleaza'ti programul CCleaner care iti va sterge tot ce nu e necesar si probabil iti va merge.

1 răspuns:
| YoExp3rT a răspuns:

Poate ai o problema de la reteaua de internet sau poate nu ai ultimul update flash player+niste codecuri