| bubudm a întrebat:

De ce nu merg videoclipurile de "La Maruta"? pe site-ul official...

1 răspuns:
| FionaFlower12 a răspuns:

Deoarece asa cum antena 1, 2 si 3 au antena play iar protv are voyo si cei care inregistreaza emisiunile ca sa le puna pe internet ca sa vada oameni care nu sunt abonati la voyo sau antena play sa poata sa se uite iar siteurile officiale ale emisiunilor nu mai au voie sa mai posteze emisiuni ca trebuie sa te abonezi la voyo ca sa mai vezi emisiuni inregistrate si nu te mai lasa sa mai vezi fara sa te abonezi!

Sper ca te-am ajutat! happy