| Feitan a întrebat:

De ce nu merg videoclipurile pe Trilulilu pe android?straight face Apare ca se incarca dar nu porneste. Incepe cu minutu in care se termina wtfstraight face. Tre sa mai descarc ceva pe langa?

1 răspuns:
| alserban25 a răspuns:

Depinde de spatiul de stocare al smartphonului. Daca este mai mic de 10giga, inevitabil si videoclipurile se vor incarca mai greu. Personal, eu am o tableta Samsung de generatie a 2-a si mi se incarca bine. Incearca sa veze videoclipurile pe Chrome (depinde si Browserul) si verifica daca ai instalata o versiuna avansata a Adobe.