| BoOoMbOnik a întrebat:

De ce sezonul 4 din teen wolf are decat 12 episoade? Am inteles ca v-a incepe iar de la sfarsitul lunii iunie. V-a fi alt sezon? Sau continuarea sezonului 4?

Răspuns Câştigător
| rebella98 a răspuns:

Buna.Nici eu nu prea am inteles de ce s-a terminat sezonul 4 asa brusc.Da..la sfarsitul lunii incepe alt sezon, anume 5 :-)

1 răspuns:
| NightcoreMusic a răspuns:

Iunie 29, 2015
Va fi premiera in America. deci pe 30Iunie o poti urmari pe youtube

Poti citi aici mai multe, https://en.wikipedia.org/wiki/Teen_Wolf_(season_5)