| T0T a întrebat:

De ce subtitrarea de la AHS apare așa greu? Până și eu dacă m-aș pune să fac o subtitrare aș face-o mai repede. Cam când va apărea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-a apărut incă? surprise
De obicei la alte seriale a doua zi sau a treia zi, cine știe...mesajul tipic site-ului pe care il vad * Subtitrarea va fi adăugată de îndată ce apare pe net*
Este bine că incă n-am ajuns la s5ep1hee hee
Ai incercat și alte site-uri?

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Nu e deloc pe net, eu nu văd direct pe site, îl descarc și când nu găsesc subtitrare mă uit și pe altele să văd dacă scrie ceva, dacă a apărut, și la fel nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Ințelegi spaniola? Am gasit site-ul cu subtitrare in spaniolă, nu mă gândeam să subtitreze, ăia dublează tot. Se pare că s-au mișcat mai repede cu traducereahee hee
Ți-l trimit? Nu aici bineînțeles, că apoi se șterge întrebarea I don't want to see. Sau aștepți pe cea in română?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Daca rulezi in bsplapyer, nu il gaseste? daca nu il gaseste degeba gasesti toruis pe alte siteuri pentru ca subtitrarea nu este in acelasi format cu filmul si nu se adpateaza bine filmului.Adica in film se vorbeste si subtitrarea apare mai devreme sau mai tarziu. Daca a aparut subtitrarea potrivita formatului de film, bsplayerul o gaseste.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Știu și eu ăla în spaniolă și nu știu spaniolă.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Nu merge așa.

10 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

fa rost de un cont stii tu unde si acolo este mai mult ca sigur si in romana dar si engleza
pe site-urile alea cu filme e super naspa mai ales cand dai click intr-un loc pe ecran si ti se deschide eu stiu ce tab cu reclama la pron

| T0T explică (pentru AirănMeidăn):

Nu era deloc subtitrarea pe net când am pus întrebarea, eu iau filmele și serialele de cea mai bună calitate, le descarc și nu spun de unde că nu sunt de acord ăștia.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

A aparut mai

ia bsplayer si el iti cauta automat subtitrare, selectezi si tu din setari limba romana si asta e, dar sa stergi daca ai alta subtitrare ca sa caute el!

| T0T explică (pentru Th3AbSinTh3):

Acum a apărut, la momentul în care am pus întrebarea nu apăruse.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru T0T):

laughing))