| PurpleBoy69 a întrebat:

De ce toate vaginurile de 13 ani se cred Harley Quinn?

8 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Bine ca au terminat cu betia lu Delia, si cu 1 2 3 4, ca-mi venea sa le dau o palma peste fata de se rupea patu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cine e Harley, dar am cautat pe google imagini si imi apare o psihopata.
Deci, Harley e o psihopata?

| Ripley a răspuns (pentru anonim_4396):

Harley e cum ar veni partenera lui Joker adversarul lui Batman laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ripley):

laughing aoleu, am vazut un gameplay pe Youtube, l-am gasit random, avea so funduletul una de acolo :X laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca i s-a facut foarte multa reclama si acum e la moda sa fii psycho. Vezi tumblr.

vaginurile? wtf?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce toate penisurile de 14 ani se cred The Joker?

| Ripley a răspuns:

De ce toti coca isi pun 69 in username-uri online?

| Mih4IxD a răspuns:

Din cauza filmului suicide squad (care este un masterpiece din partea mea nota 11/10), a fost foarte hype si multe persoane fac cosplay..si de acolo copiaza altii mai departe.