| Banea_Robert_1998 a întrebat:

De mult ma chinuii sa gasesc un film ca "twilight",si cand zic de acest film ma refer la poveste nu la vampiri etc. Daca stie cineva filme cu o poveste superba il rog sa mi le spuna. Iubesc aceste filme. Inca o intrebare :faceti un top al ep din "amurg " ale mele sunt :1, 2,4,3,5 in aceasta ordine. Si daca se poate sa imi spuneti pe langa filmele superbe cum v-am rugat, si un top al celor mai frumoase /interesante etc.fileme pe care le-ati vazut voi. Multumesc! Pot da funda daca sunt nou pe "TPU"? Daca da cum

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

1.Un film cu o poveste frumoasă, dar tot cu vampiri:Only Lovers Left Alive (2013)
2.Mi-au plăcut toate filmele seriei în ordinea apariției lor (2008/2009/2010/2011/2012)
3.The Best Of Me (2014),In Your Eyes (2014),Squatters (2014),The Age Of Adaline (2015),The Longest Ride (2015)
4.rose

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa iti intrebi fetele de la scoala / liceu unde esti. ele cu siguranta stiau mai multe de genul

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ps. filme interesante vazute de mine
Inchisoarea ingerilor (shawshank redemption) din 94
Godfather din 72
Million Dollar Baby 2004.

ar mai fi o tona dar vazand ce filme "bune" iti plac tie nu cred ca ai sa le vezi nici pe cele 3 de sus. bafta

| Anna121 a răspuns:

Uite cateva filme pe care le-am vazut si mi-au placut, au povesti frumoase.

If I Stay
Koizora sky of love
Tre metri sopra il cielo
A Walk to Remember
Step Up