| AllanClare a întrebat:

De unde pot urmari toate episoadele documentarului Harley and the Davidsons realizat de Discovery?

Răspuns Câştigător
| Black13LoL a răspuns:

Nu poti face cont sau? Daca nu poti face cont si cere sa fie pentru SUA poti folosi un program pentru schimbarea IP si iti setezi unul de sua, este putin complicat dar merge, eu asa am facut ca sa pot face inregistrari pe anumite site-uri cu restricti. https://www.hide-my-ip.com/ro/download.shtml cred ca asta l-am folosit si eu. Sper ca am ajutat.

5 răspunsuri:
| Black13LoL a răspuns:

Daca nu au aparut toate la televizor atunci nici online nu sunt toate, nu am prea multe informatii dar aici ai site-ul oficial cred.
https://www.discoverygo.com/harley-and-the-davidsons/

Este in engleza desigur, nu cred ca s-ar obosi romanii sa-l traduca si sa posteze.

| AllanClare explică (pentru Black13LoL):

Nu imi merge, este doar pentru cei din SUA.

| AllanClare explică (pentru Black13LoL):

Legal?laughing))

| Black13LoL a răspuns (pentru AllanClare):

Asa ar trebui. Mai ales ca programele sunt puse online la un click distanta. Nu inteleg de ce nu ar fi in caz ca incerci sa-ti ascunzi ip-ul. Eu am facut asta sa imi pot pune si doar un nume pe Facebook. gen laughing

| AllanClare explică (pentru Black13LoL):

Mersi frumos!

| Black13LoL a răspuns (pentru AllanClare):

Nu poti face cont sau? Daca nu poti face cont si cere sa fie pentru SUA poti folosi un program pentru schimbarea IP si iti setezi unul de sua, este putin complicat dar merge, eu asa am facut ca sa pot face inregistrari pe anumite site-uri cu restricti. https://www.hide-my-ip.com/ro/download.shtml cred ca asta l-am folosit si eu. Sper ca am ajutat.