| LostInPark a întrebat:

Deci am vazut un film complet idiot si vreau sa-l revad pentru ca si eu....hai, lasam asta.
E din seria mister, bla bla

Un grup de prieteni(sau familie) merg pe un drum ce nu ducea nicaieri. Opresc la un refugiu de pe marginea drumului si tot le dadea tarcoale o masina neagra.
Incet-incet sunt rapiti de acel Cadillac, (cred nu-s sigur)
Cum se numeste? paRca era cu Gabriel Byrne din The Usual Suspects...hmmm, nu vreau sa va duc pe un drum gresit.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu reţin numele nici când vine vorba de cele neidioate, da' păi...

Vezi, poate ai noroc aici: http://bit.ly/1Wtwa4f

| LostInPark explică (pentru NOname):

M-am uitat si nu-i.
Nu cred ca joaca Gabriel Byrne, atunci nu mai era film complet idiot.Seamana cu el...na, dar nuuuu..pfff, nu stiu acum sigur. Poate merg eu intr-o directie gresita si va duceti toti.
Stii, vreau sa-l vad! sad

| LostInPark explică (pentru NOname):

Tu iei funda ca sa te oblig intr-un fel sa te uiti la film.Iti dai seama ca nu poti da funda inapoi si nici eu n-o sa fiu singurul fraier care-l vede. happy

| NOname a răspuns (pentru LostInPark):

laughing O cocardă ca această primesc în premieră. Nu am mai dat de nimeni atât de inventiv (şi sadic).hee hee

Hai că revin cu impresii... posibil şi înjurături.hee hee

Hmm...deşi în trailer pare a avea şi nişte faze faine. Cred că o să-mi placă... Mersi, pisi. tongue

| NOname a răspuns (pentru LostInPark):

Haha, e chiar funny, doar semiidiot. laughing

| LostInPark explică (pentru NOname):

Gata l-am frunzarit si eu.Acum am terminat ligheanul de floricele si l-am inchis.Asa se procedeaza, nu? Stiam ca e o regula, ca vizionezi mestecand, sorbind ceva si cand termini de mancat ori il inchizi pe film, ori comanzi ceva.
Cine-i la regim sa vada seriale, eu ma bag la The Postman '97 trei ore!
Incep frumos cu aperitiv pana la desert, nu ma mai prostesc...

| NOname a răspuns (pentru LostInPark):

laughing O să ai nevoie de un stomac extensibil aşa.

Hai că mă bag şi eu la The Postman.

| LostInPark explică (pentru NOname):

Nu ma mai uit la el, m-am razgandit, stiu ca tine prea mult si mi l-am amintit.Hai vedem altul.
Fa o propunere de film...

| NOname a răspuns (pentru LostInPark):

Tu bagă-te la The Elephant Man sau Birdman, iar eu îl continui pe The Postman, că am început şi-mi place.

| NOname a răspuns (pentru LostInPark):

The Postman a fost fain. Uşor pueril din cauza clişeelor americane, dar totuşi interesant şi emoţionant.

| LostInPark explică (pentru NOname):

Am vazut Humans un pic(2-3 ultimele episoade) pana am inceput sa visez o lume in care oamenii sunt roboti.
Dimineata, cu gura plina de sosete, cautam o gura de ulei cald ca sa ma dezmorteasca.

| NOname a răspuns (pentru LostInPark):

Ooo, mulţam pentru sugestie!

14 răspunsuri:
| LostInPark explică (pentru faramatania):

Offf, asa fata mea, asta era!
Multumesc frumos!

| faramatania a răspuns (pentru LostInPark):

Cu plăcere, vezi că va apărea și Dead End 2015:
http://www.cinemagia.ro/filme/dead-end-580891/