| anonim_4396 a întrebat:

Deci va rog ajutatima.Nu pot s-a scap de animeul sword art online.M-am uitat de vreo 7 ori la el m-am plictisit apoi iar mi-am reamintit cat de frumos e.Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Serios? Chiar l-ai revazut de atatea ori, pe tot? Si partea cu Alfheim online?

| anonim_4396 explică (pentru Ashadow):

Da serios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faza e ca le-am cam vazut pe toate si Sora no Otoshimono.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oricum mersi daca mai stiti alte animeuri va rog spuneti-mi-le.

| Zoey112 a răspuns:

Uita-te la altu
o lista cu anime-uri ce seamana cu SAO:
http://www.animenewsnetwork.com/......nreresults

| rose21 a răspuns:

Gaseste-ti altul laughing.

| BrighterAngel a răspuns:

Priveşte alt anime în acelaşi gen sau unul asemănător. Eu îţi recomand Sora no Otoshimono, sper că te-am ajutat!