| Daryuss_Sirger_2001 a întrebat:

Dupa filmul Born to race 1 si Born to race 2 va iesi si partea a treia? La sfarsit spune ne bagam si in cupa El loco! Ce ziceti?
Asta a spus la sfarsit...Ce ziceti va scoate si a treia parte?

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Maybe or...not.Ce au spus la sfârșit a fost așa, pentru film, pentru finalul acestuia (afacerea lor urmând să aibă o nouă perspectivă), nu pentru ce va și urma neapărat, în realitate, cu seria.Nu se știe nimic încă în sensul acesta, dacă va mai urma și Born To Race 3.Ar fi bine, de ce nu, pentru fanii genului.