| Valy800 a întrebat:

Era un film in care era vorba despre un fast food sau ceva de genul care avea ca chelnerite fete bombate >big grin si nu mai aveau clienti pe la mijloc sau aproape de sfarsit era unul care nu stiu ce ii spuse la manger parca ca a unu murit nu mai tin minte de ce si
si managerul cand a auzit a fost fericit si atunci au inceput sa vina clienti multi iar fast foodul nu mai facea fata dadeau comenzi gresite mai stiu catot pe la mijloc managerul ii ceruse niste sfaturi la unu cum de atragea fete : ))) si ala ii raspunde ca la inceput era varza cand se pisa si era unu langa el si se uita unu la penisul lui nu se putea pisa rolling on the floor)))) pana cand a gasit un site care ii spunea ca sa aiba succes la femei trebuie sa fie rautacios cu ele sau ceva de genul deci daca mi-ati spune cum s-ar numi filmul as fi recunoscator nu mai puteam de ras cand l-am vazut prima oara la televizor laughing)))

3 răspunsuri:
| iMuzic a răspuns:

Asta e .....Playhouse Disney - Clubul lui Mickey Mouse

| Valy800 explică (pentru iMuzic):

Creca chair esti... sa nu zic

| Valy800 explică (pentru iMuzic):

De cat sa scrii ca prostu o prostie mai bine stai in banca ta nu vezi ca eu pun o intrebare si tu doar iti bati joc?