| CarmenIrina1 a întrebat:

Era un film in care,la inceput,doi barbati s-au intalnit intr-un bar/ ceva de genu' si acolo a venit un viitor sef de-al lor,insa ei nu stiau asta. A doua zi,barbatii astia au trebuit sa mearga undeva,intr-o padure,trebuiau sa sustina anumite probe pentru ceva organizatie( gen F.B.I.) si numai unul din toti era admis la organizatia aia, chiar vreau sa stiu cum se numeste filmul. Stie cineva

2 răspunsuri:
| QuertyQuestions a răspuns:

Incearca Kingsman, nu stiu daca e fix ala, dar seamana si e interesant mie unul mi-a placut.

| QuertyQuestions a răspuns:

Sunt destul de sigur ca era Kingsman Secret Service. Cel putin din faptul ca zici ca era admis la organizatie doar 1 din probele alea. Da, foarte interesant filmul intr-adevar. Poveste+comedie+actiune. Recomand.