| c3rc3lino a întrebat:

Era un film mai vechi cu un mosneag si un baiat care traiau in oras intr-un fel de fortareata si baiatul era un fel de super erou, se echipa intr un costun de otel si mergea cu o motocicleta sau masina nu mai retin exact. Nu e iron man. Dau funda! Multumesc.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Caută-l în lista aceasta, e posibil să-l descoperi. Dacă recunoști eroii filmului, o să-l afli cu ușurință. Iar, dacă ești fan al acestui gen de filme, găsești în listă, altele similare...
http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-bazate-pe-benzi-desenate/

| c3rc3lino explică:

Nu am gasit. Iti multumesc oricum!