| MentoSan a întrebat:

Era un serial pe AXN cu un pusti care primea dimineata un ziar cu ce se va intampla in ziua respectiva era si o pisica parca...are idee cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Cryssbest a răspuns:

Nu era pusti, ci adult in toata firea. "Viitorul incepe azi", cu Kyle Chandler in rolul principal.

| MentoSan explică:

Cryssbest # e foarte important pentru mine ca mi-ai zis ca e "adult in toată firea", daca tot stiai filmul puteai sa dai un răspuns foarte simplu, nu sa te complici nu era cazul. Mersi oricum si o zi făina sa ai in continuare.