| Girniceanu_Liliana_1974 a întrebat:

Erau niste desene stupide cu doua pasari galbene, una grasa si tatuata cu un pierce in sfarc si cealalta super slaba si uscativa si cred ca avea un batic pe cap.Erau super amuzante si perverse saca stiti cum se numesc va rog mult sa-mi spuneti si daca le pot gasi pe youtube sau pe alte siteuri.mi-au facut adolescenta mai frumoasa

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Unde ai vazut aceste desene? La acea reclama facuta pentru o telefonie mobila? Daca sunt acelea cred ca doar la televizor le poti vedera.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cred ca este vorba despre Millidge si Doig

| corbulalbrosu a răspuns:

Sper ca este vorba de aceste 2 personaje https: //www.youtube.com/watch?v=-r7g53lqAgE