| andra000 a întrebat:

Este o comedie cu fiul chinez al unui mafiot american, care dupa ce i-a murit mama, tatal lui il ia la el si de aici incep peripetiile.stie cineva cum se numeste, am uitat.stiu ca l-am vazut pe cinemaxx.lam cautat dar nu am mai dat de el. daca stie cineva...dau funda

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Daca l-ai vazut saptamana asta ai putea sa cauti pe net un site cu programul tv si sa vezi cum sa numit filmul.
si eventual zi-mi numele filmului(in engleza sau un link dupa imdb) si am sa ti-l gasesc eu.winking
bafta

| andra000 explică (pentru DataSoft):

Daca as fi stiut numele filmului ar fi fost perfect, nu il stiu.lam vazut anul trecut.multumesc oricum.