| anonim_4396 a întrebat:

Eu am terminat pana acum Sailor Moon, Inuyasha, Tokyo Mew Mew si Kamikaze Kaitou Jeanne si nu mai stiu la ce anime sa ma uit.Nu spuneti Kaleido Star, Naruto, Full Metal Alchemist sau chestii de genul. aveti vreo idee la ce sa ma uit? Fundaa.

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pai, Bleach,Kaichou wa Maid-sama,Chrono Crusade,Soul Eater,Blood+,Detective Conan,Death Note, Nodame Caintable, D.Gray Man,Vampire Knight,Rosario Vampire,One Pice,Air Gear,Digimon,Elfen Lied,Fruits Basket,Pandora Hearts,Peach Girl,Ouran Host Club,Lovely Complex,Kuroshitsuji,Karin,K-ON,Ikkitousen,HunterxHunter,Honey and Clover,Prince of tennis,RomeoxJuliet, Special A, Yu-Gi-OH. cam astea sunt cele pe care mi le amintesc big grin

6 răspunsuri:
| TheLastDancer15 a răspuns:

Final fantasy [toate partile]winking :X:*

| hinata884 a răspuns:

Http://www.squidoo.com/the-best-anime-romance alege din lista asta care iti place;)

| Nimic00 a răspuns:

Kuroshitsuji,Jounjou Romantica, Soul Eater, Nana.

| FlyingSparkle a răspuns:

Animeurile mele preferate din toate timpurile sunt mermaid melody, kamikaze kaitou jeanne si full moon wo sagashite. iti recomand mermaid melody la care am numai amintiri placute si full moon wo sagashite, facut de arina tanemura, aceeasi autoare ca la kamikaze kaitou jeanne. kaleido star e super frumos si mi-a dat putere sa invat japoneza, la fel si inuyasha dar pe asta l-ai vazut deja. ca animeuri mai scurte iti recomand kaichou wa maid-sama e super tare si amuzant si romantic tongue, special a, super tare si el, lovely complex, ouran high school club, yu yu hakusho daca iti plac luptele dar e un pic mai vechi, totusi mie tot imi place happy ca animeuri de cateva episoade iti recomand air tv care e foarte misterios si trist in acelasi timp si original, ginban kaleidoscope care este despre o patinatoare si un baiat fantoma, sa vezi e foarte amuzant si trist totusi la sfarsit sad si te rog sa imi trimiti mesaje daca tiau placut cele din lista mea si apropo, ce crezi despre kamikaze kaitou jeanne?

| iTami a răspuns (pentru FlyingSparkle):

Eu am terminat full moon wo sagashite, a fost atat de trist la sfarsit crying. la yu-yu hakusho m-am uitat un timp. ce cred despre kamikaze kaitou jeanne? mi-a placut, l-am vazut de cateva ori, imi place stilul arina tanemura ^.^, nu e anime-ul / manga mea preferata de arina tanemura, dar e pe aproape happy. totusi, m-a facut sa plang mai putin decat full moon wo sagashite >////>

| FlyingSparkle a răspuns:

Si inca doua vampire knight care chiar merita vazut, e prea frumos :X si unul pe care l-am inceput in seara asta zero no tsukaima