| biancaanamariat a întrebat:

Eu si cativa prieteni ne vedem de Halloween la mine party mic, bautura, mancam, si dupa 12-1 vrem sa vedem niste filme foarte bune horror gen saw(le-am vazut toti pe toate 7) ne-am gandit sa vedem celebrul psycho din 1960 si mai vrem o sugestie?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Wrong Turn 5: Bloodlines (2012/ce are ca temă Halloween-ul), Grave Halloween (2013),Mischief Night (2014),Boo (2005)
și mai poți încerca:The Maze (2010),Husk (2011),Jeepers Creepers 2 (2003),Children Of The Corn (2009),Scarecrow (2013),iar alte sugestii, vezi și aici:
http://www.cinemagia.ro/liste/halloween-movie-5912/

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Hostel, Wrong Turn.

| Flame_Vlad_1999 a răspuns:

Daca vreti la cinema puti sa intri pe www.cimemamultiplex.ro sau dac nu vreti la cinema intrati pe internet si cautati filme cu slenderman sau jeff the killer

DISTRACTIE PLACUTA;)