| Grapa_Alexandru_1974 a întrebat:

Exista vreaun serial despre un om singur pe planeta? nu film serial! funditaaaaa!

Răspuns Câştigător
| lullaby23 a răspuns:

El Barco-Şcoala de marină Estrella Polar îşi urcă elevii şi echipajul la bordul unui vas pentru a întreprinde o călătorie de două luni pe mare, dar în aceeaşi noapte se produce un cataclism global. El este cauzat de punerea în funcţiune a acceleratorului de particule de la Geneva (Elveţia). Acest eveniment duce la dispariţia uscatului de pe Terra, planeta fiind acoperită de ape. Cei de pe navă sunt singurii supravieţuitori ai Terrei şi au speranţa că vor găsi uscat, aşa că pornesc în căutarea lui.

| lullaby23 a răspuns (pentru lullaby23):

P.S serialul El Barco este cu Mario Casas.

2 răspunsuri:
| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Tu gangesti macar ce spui? Cine naiba ar face un serial cu un singur om pe planeta ce ar face omul acela? Ce ai vedea in serial? Ca eu nu stiu, cretca joci cam mult Minecraft big grin Ca parca vorbesti despre Minecraft