| Ciocolataaaaaaaaa a întrebat:

Filmul endless love (2014) se termina cand dau aia artificiile?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Scena finală,după căsătoria lui Keith cu Sabine, este pe plajă,cu ei patru,sărbătorind evenimentul cu șampanie, iar Jade spune, explică, că prima ei iubire a devenit totul, că este genul de iubire de la care nu te eschivezi, că așa o iubire nu trece, nu-și pierde energia și nu moare niciodată și se sărută cu David.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sper sa nu gresesc, dar parca se termina cand salveaza baiatu tatal fetei dintr-un incendiu, nu stiu sigur daca asta e ultima scena, dar asta imi aduc aminte