| rollo91 a întrebat:

Fratilor am si eu o problema. e vb de un film in care sunt curse ilegale de masini, iar un politist este sub acoperire si este si pilot in aceste curse. o singura secventa mai stiu din el.in momentul in care incepea cursa o tipa venea la politist si ii punea un pahar cu cafea in suportul din masina si ii spunea sa nu verse.la un moment dat asta a avut si un accident.va suna cunoscut? macar un nume de actor sau ceva ca eu nu reusesc sa imi aduc aminte. HELP!

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Hai sa vedem, poate e unul din astea? recunosti ceva?
"Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby" (2006)- http://www.youtube.com/watch?v=cKFlWgC2fsg
"The Dukes Of Hazzard" (2005)- http://www.youtube.com/watch?v=edfy8jwBEIA
"Speed Racer" (2008)- http://www.youtube.com/watch?v=ehpxIrCNiVI
"The Italian Job" (2003)- http://www.youtube.com/watch?v=hvj9vhA8ixY
"Redline" (2007)- http://www.youtube.com/watch?v=-XkDiQV_OdY
"Gone in Sixty Seconds" (2000)- http://www.youtube.com/watch?v=rh6WNRoqLXI
"The Wraith" (1986) -http://www.youtube.com/watch?v=Tlt05VbspAQ

| rollo91 explică (pentru Leocerba):

Frate iti multumesc mult de tot pentru ajutor si imi cer scuze daca ti-ai batut capul prea mult din cauza mea. Nu e niciunul din filmele acelea, dar si alea par interesante, asa ca le voi viziona. Multumesc frumos.

15 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Sper sa nu te incurce prea rau ca-s in afara subietului, dar nu ma pot abtine laughing : secventa mi-e foarte cunoscuta, stii, Boc a venit la Timisoara luna trecuta sa inaugureze nu stiu ce bucatica de autostrada, si-a pus cafeaua la bordul masinii, sperand ca pe autostrada masina o sa mearga ca-n palma si n-o sa-i cada-n poala paharul. Ca numai filme are asta-n cap!
Deci, propun sa-l intrebam pe el, cred c-o vazut filmul, prea pusese paharul ala pe bord, cu talent.

| rollo91 explică (pentru Leocerba):

Deci dupa ceea ce mi-ai spus ar trebui sa infiintam un site numit bpu.ro(Boc pentru toti) laughing

| Leocerba a răspuns (pentru rollo91):

Presupunand ca am avea un site "Boc pentru toti", ar trebui ca, la inregistrare, membrilor sa li se dea lupe, asa cum se dau ochelari 3D stereoscopici la filmele 3D laughing

| rollo91 explică (pentru Leocerba):

Si pretul folosirii unei lupe ar fi de 3 ori mai mare decat costa lupa in mod normal

| Leocerba a răspuns (pentru rollo91):

Da, da, pretul lupelor va imprumuta acelasi algoritm de calcul ca si in cazul autostrazilor!
Comedy Noir (Comedy pentru ei, Noir pentru noi)
PS.Totusi, ai gasit filmul?

| rollo91 explică (pentru Leocerba):

Din pacate nu am gasit filmul. Sper sa reusesc sa imi aduc aminte macar un nume de actor sa caut dupa distributie sau ceva de genu asta.

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Fast and furious nu stiu chiar care din ele ca sunt 5 filme fast and furios.

| rollo91 explică:

In mod foarte foarte sigur nu e fast and furious.mai stiu ca tipa avea un garaj pe care banca voia sa il comodeze din cauza datoriilor. oricum va multumesc de ajutor

| Kosm1n a răspuns:

Fast and furiousbig grin

| Danut2210 a răspuns:

Salut! Filmul cautat de tine este "fast track: no limits'' 2008. Vizionare plăcută!

| smartyboss007 a răspuns:

Evolusi: KL Drift 2 (2010)

| Madalin127 a răspuns:

Fast tracks no limit

| PuScArYaSuL a răspuns:

Filmul pe care-l cauti se numeste Need For Speed (2014).E super tare filmulwinking

| Rosu_Daniel_1997 a răspuns:

Da ma stiu filmul, este vorba de 2 baieti care fac o cursa iar in acea cursa unul din ei are parte de un accident groaznic in urma caruia lasa un copil in scaun cu rotile pe viata se numeste Street Racer