| gago a întrebat:

Funda

Buna TPU, am vazut un trailer acum un an si ceva despre 3 adolescenti care s-au intors in timp si au dereglat universu... sper ca stiti despre ce film vorbesc

Funda

8 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Hot Tub Time Machine http://www.imdb.com/title/tt1231587/ :))

| gago explică (pentru Green66):

Stiu filmul asta...dar nu este cel despre care am scris...e ok

| Dangerfull a răspuns:

Back to the futur 1, 2 si 3 asta cred ca este.

| gago explică (pentru Dangerfull):

Nu...este mai nou, din 2013. thinking

| Dangerfull a răspuns (pentru gago):

Aaaa il stiu l-am vazut si eu pe dinsney channel mai de mult, stai sa vad cum se numea caci nu mai tin minte.

| Dangerfull a răspuns:

Filmul se numeste Minutemen si este cu trei adolescenti care calatoresc in timp, citeste descrierea lui aici :

Filmul spune povestea a trei puşti care descoperă o maşină a timpului şi se întorc în trecut pentru a schimba deciziile şi întâmplările pe care le regretă. Dar problema este că, schimbând trecutul, nici prezentul nu va mai rămâne la fel, şi ar putea fi chiar mai rău.

Deoarece calatoria prin timp este foarte rece acestia folosesc niste costume de schi albe si isi aleg numele de Minuteme. Doar ca descopera ca reparand unele situatii timpul se transforma si tocilarii devin batausi si invers. Pe langa aceasta, folosirea destul de desa a masii cauzeaza o gaura neagra sub scoala, care ameninta sa inghita tot pamantul. Este de datoria celor trei de a se intoarce in timp si de a indrepta situatia.

| gago explică (pentru Dangerfull):

Nup si eu l-am vazut tot pe disney dar nu este acesta...filmul despre care am scris mai in sus este din 2013...am vazut la cei de la creativemonkeyz si am asteptat sa apara dar am uitat de el.Acum tot caut prin arhiva la creativemonkeyz dar nu gasesc

| Dangerfull a răspuns (pentru gago):

Pai altul nu mai stiu daca l-ai putea descrie un pic sau mai zi ceva despre el si poate il gasesc.