| anonim_4396 a întrebat:

GREY'S ANATOMY FANS
Am o intrebare, va rog lamuriti-ma
Deci eu tin minte ca pe la inceputul serialului a fost un episod in care tatal natural al lui Meredith, mama ei vitrega si fata lor venisera in spital, pentru ca fata lor era internata si TREBUIA SA NASCAA;
Ceea ce nu se pupa acum este ca singura fata a mamei aleia care a murit de sughit si a lui Tatcher este Lexie, dar Lexie nu a nascut.
Care a fost treaba pana la urma? Ce episod era?
FUNDAAAAAAAAAAAAA

1 răspuns:
| MCRgurl a răspuns:

Nu ştiu să îţi zic ce episod era dar mi se pare că Lexie nu era singura lor fiică.Mi se pare că mai aveau una.Dar acum nu ştiu, eu am văzut serialul puţin mai de mult.