| ysi a întrebat:

Hayley va ramane cu Jackson in The Originals?

Răspuns Câştigător
| Theodora292001 a răspuns:

Nu stiu. Sper sa nu. Eu vreau sa fie ori cu Klaus ori cu Elijah. In fine, sigur nu cu Jackson. Dar mi.ar placea sa fie cu Klaus. Chiar ar face o familie draguta.

5 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Mie mi-ar placea sa ramana cu el fiindca are acel spirit patern, protector, dedicat in totalitate copilului si dragostei pentru Hayley. El e cea mai buna alegere, desi mi-a parut cam rau ca s-a despartit de Elijah. Iar in ceea ce-l priveste pe Klaus sper sa ramana cu Cami in cele din urma.

| biancamaria14 a răspuns (pentru thewomaninwhite):

Din pacate si Cami si Jackson mor

| Innsbruck a răspuns:

Klaus nu are nu stiu ce sentimente prentru ea, mai mult pentru copil insa Elijah chiar o iubeste si ea oe el.Dar si cu Jackson e la fel, tocmai a spus asta

| mirela15 a răspuns:

Dar ai vazut toate episoadele?

| biancamaria14 a răspuns:

Nu, deoarece Jackson moare iar aceasta o sa fie cu Elijah, pana in prezent cand Elijah este foarte bolnav si nu se gaseste un antidot. Maine apare in Romania ep 10 din sez 4, o sa vedem