| Lori78 a întrebat:

Heeei, cand se difuzeaza la tv The Vampires Diares? Funditaa happy

Răspuns Câştigător
| CarolineF a răspuns:

Bună! Nu se mai difuzează pe Diva Universal, momentan a fost doar sezonul 1 pe 17 august începe sezonul 2. În schimb se difuzează pe PRO Cinema tot sezonul 2 în fiecare miercuri de la ora 00:00 happy Sper că te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| Bella9538 a răspuns:

S-a difuzat pe diva universal primul sezon, dar acum s-a terminat, insa cred ca o sa-l dea reluare in curand.

| Lori78 explică (pentru Bella9538):

La ce ora si cand? happy

| Bella9538 a răspuns (pentru Lori78):

Pe 17.08 la 21:00 o sa fie primul episod mai multe detalii aici: http://www.divauniversal.ro/content/jurnalele-vampirilor-7

| eu4you a răspuns:

De ce nu te uiti pe internet? Poti vedea cate episoade pe zi vrei.

| OnuOnulică a răspuns:

Se difuzează pe diva universal de la ora 20:30 în fiecare luni am văzut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey happy
De ce nu te uiti si tu pe calculator? E mai tare asa. Vezi cate serii vrei pe ziwinking

| vasilisavasilisa a răspuns:

La calculator eu il privesc in rusa toate seriile am ajuns de acum la sezonul5big grin