| Laaviniaaaa a întrebat:

Heeei. vreau si eu niste filme dragute, de dragoste. big grin dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| Jokerashul a răspuns:

Pearl Harbor
Fantomele fostelor iubite
Turistul (Desi nu e chiar doar de dragoste)
The bounty hunter(Foarte fain)
Playing for keeps

Astea chiar sunt faine si culmea le-am vazut si eu chiar daca sunt de dragoste deci iti dai seama ca sunt bune happy Daca mai vrei orice gen de filme, spune-mi.

| Laaviniaaaa explică (pentru Jokerashul):

Mulțumesc frumos kiss

| Jokerashul a răspuns (pentru Laaviniaaaa):

Oricand...

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Malèna (2000), In The Mood For Love (2000), Out of Africa (1985), The Dreamers (2003), The Reader (2008), Bitter Moon (1992), Amour (2012), Somewhere in Time (1980), Vă place Brahms? - Goodbye Again (1961), Eat Pray Love (2010), Breaking the Waves (1996), Steaua fără nume (1966)...

| SERIALS a răspuns:

Scusa ma ti chiamo amore
Scusa ma ti voglio sposare

| KatlynKim a răspuns:

A walk to remember, The Notebook, Tres metros sobre el cielo [are 2 parti]. Toate sunt niste filme extraordinare care au final trist. Trebuie sa le vezi neaparat love struck

| Laaviniaaaa explică (pentru KatlynKim):

Le-am vazut deja... kiss

| ande06cata a răspuns:

Crucea de piatra smug

| Khrystinna a răspuns:

Cauta filmul '' Trei metri deasupra de cer''laughing)