| DonarisDona a întrebat:

Heei, as vrea si eu o lista cu cateva filme bune sadice, cu psihopati, tortura, mult sange gen saw, martyrs si the human centipede, dar doar filme care au legatura cu acestea pe care le-am spus.

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Evil Dead
Wolf Creek 1, 2
The Collector 1, 2
Train
Green Inferno - nu l-am vazut (inca), dar am auzit ca are scene din astea
http://www.imdb.com/list/ls070860372/
Mai vezi aici. Vizionare placuta!
Nu sunt la fel de sadice ca filmele pe care le-ai spus, dar se apropie.
Si ce poti sa-mi zici despre martyrs, adica a meritat sa il vizionezi? As vrea sa il vad si eu, dar sa fiu sigur ca nu imi pierd timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Srpski film (2010).
S-ar putea sa te "sature".

| CreepyCrow a răspuns:

American Mary

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Midnight meet train
Vineri 13
Texas chainsaw massacre
Nightmarw on elm street
13 fantome
Halloween
Scream

Dacă mai vrei da-mi mesaj

| DonarisDona explică (pentru PikaPikaChuChu):

Zi-mi-le pe cele pe care le-ai vizionat si chiar te-au captivat laughing

| DonarisDona explică:

Da,merita. E straniu, te socheaza. Recomand doar celor care agreeaza genul. Ceilalti, sa binevoiasca a viziona alte genuri. E un film cu dementeala, asta pot zice si e reusit. laughing