| Nataliaa25 a întrebat:

Heei happy Imi puteti spune si mie un film in genul acestora : Push - Razboiul mintii, Divergent, The Hunger Games, The mortals instruments : City of Bones, The Giver, The Host, The Maze Runner, Percy Jackson and The Olympians ( Aici sunt toate filmele de genul asta pe care le stiu happy ) Sau filme cu adolescenti, seriale gen TVD. Un film care v-a placut voua.
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Daniellllll1 a răspuns:

Jumper,Divergent,Insurgent,Hachiko(in caz ca nu l-ai vazut,sper sa-ti placa,e un film drama fantastic),Never back down (in caz ca -ti plac bataile de strada, dar e foarte fain,poti sa citesti povestea),Unstoppable(idem),The invisible,I'll follow you down(idem), The Shawshank redemption( in caz ca nu l-ai vazut, trebuie sa-l vezi, e unul dintre cele mai tari filme ever ). Daca ti-au placut astea, un comment l-a raspuns si iti mai zic in caz ca ti-au placut astea.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Daniellllll1):

A,da, mai incearca Fast and furious 7, Non-Stop( trebuie vazut neaparat),daca-ti plac filmele cu "teroristi",Olympus has fallen,White house down(idem,are aceeasi tema ca Olympus, dar asta e mult mai fain). Sper sa-ti placa.

| Nataliaa25 explică (pentru Daniellllll1):

Never back down l-am vazut, Divergent\ Insurgent, Hachiko: A dog story

11 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu e chiar cu adolescenti dar e foarte interesant, plus cica e in Romania, Transilvania: Van Helsing
-Red riding hood
-New Police story
-The mith

| Nataliaa25 explică (pentru 愛日本):

Red riding Hood e super! Ador filmul acela, e bazat pe faimoasa poveste : " Scufita Rosie " a Fratilor Grimm. Ce il face atat de surprinzator, este ca nu m-am gandit niciodata la aceasta faimoasa poveste pentru copii, ca fiind de groaza! Si nici nu mi-as fi inchipuit ca lupul cel rau e chiar tatal ei. Interesanta perspectiva happy Plus povestea de dragoste a Scufitei cu Peter, care, desi e de necrezut, devine varcolac si raman impreuna, ca mai tarziu sa formeze si o familie happy Ador filmul acesta! O sa ma uit la The mith cu siguranta. Multumesc pentru raspuns :* happy @PaякBσм2ηє1

| 愛日本 a răspuns (pentru Nataliaa25):

Si eu il ador, este o poveste pentru ''copii mai mari'' happy
Iti recomand si seria Death Note, are 3 filme si este foarte interesant.Este vorba despre un carnet al mortii iar cine il are, va putea sa omoare oameni doar scriindu-le numele (dar trebuie sa le vada chipul) si poate scrie si felul in care sa moara.Carnetul cade in mainile unei minti geniale, iar aceasta va fi oprit tot de o minte geniala! E super, ti-l recoamnd si pe acesta.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru 愛日本):

Mersi,ti-as da funda de-as putearolling on the floor

| 愛日本 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Ma refer LA film

| faramatania a răspuns:

Upside Down (2012),The Last Keepers (2013),Beautiful Creatures (2013),I Am Number Four (2011),Delirium (2014),The Host (2013),Rubinrot (2013),After The Dark (The Philosophers 2013), Avalon High (2010),Jupiter Ascending (2015),Parallels (2015)
Seriale gen TVD:The Originals, True Blood, From Dusk Till Dawn: The Series, Hemlock Grove

| Nataliaa25 explică (pentru faramatania):

Upside down, The last Keepers, beatiful Creatures, I am number four, The host, rubinrot, Avalon High si The Originals si True Blod big grin O sa ma uit la celelalte happy Multumesc frumos pentru raspuns @faramatania :*

| faramatania a răspuns (pentru Nataliaa25):

Cu plăcere!

| xXSonyXx a răspuns:

Pai ca film de groaza mi-a placut foarte tare filmul Mirrors, dar nu stiu daca tu l-ai vazut... Daca nu l-ai vazut uitete, dar e super de groaza!
Ca film de comedie mi-a placut filmul Mask.
Sper ca ti-am fost de ajutor!