| Plusshhh a întrebat:

Heey TPU happy Vreau un film care sa fie drama gen putin crud dar sa nu ma sperie laughing) ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Necombatantul (The Conscientious Objector) - Desmond Doss
https://www.youtube.com/watch?v=lV19wkdgCKU

| NH4OH a răspuns:

Bună.
De curând am vizionat filmul "Psihopatul" ( da, e ciudat numele, dar filmul e frumos, îl poți căuta în engleză, adică " psihopatul" să îl scrii în engleză dacă dai search pe google)și da, este dramatic, suspans, pe parcursul său stai cu sufletul la gură, cu emoție, parcă ai trăi în film. E superb.
Fundă?

| MeliAndreea a răspuns:

Ce fel de drama? Poa' sa fie si drama romantica etc. Ti-as rocamda "Black Swan" (2010) e un film psihologic, dar in acelasi timp si dramatic. Mie una mi-a placut si finalul chiar e unul destul de trist. Nu stiu daca si tu o sa ai aceeasi parere. Filmul e unul mai greu de inteles, de aceea e psihologic.
Vizionare placuta! happy