| PisicacupRumare a întrebat:

Hei,aș vreau si eu sa- mi spune-ti niste filme cu licee americane si adolescenti si cu scene de sex gen american pie..comedii specifice americanilor. Dau funda**

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sex drive
boat trip
road trip
euro trip
18 years old virgin
project x, nu prea mi-a placut, dar mai toti spun ca a fost super, citeste o descriere despre el ceva
de curand am vazut pornopung, e despre viata de noapte din Oslo
the girl next door
si ai vazut toate cele 8 parti din american pie?

2 răspunsuri:
| Mario1999 a răspuns:

Desigur, filmul Scary Movie este o comedie foarte buna. Contine exact tipul de comedie pe care il cauti. In Scary Movie 1 apar mai multe secvente in liceu. L-ai putea viziona pe acela din acest motiv sau pentru simplul fapt ca vrei sa incepi seria de la cap si nu de la coada. Sunt convis ca daca iti va placea partea I, vei dori sa le urmaresti si pe urmatoarele.winking

| anonimaaiaa a răspuns:

Friends with benefits. happy