| AndreeaMaria5627 a întrebat:

Hei! Am nevoie de ajutor. Am vazut recent filmul The Purge : Anarchy si mi-a supeeer placut! Stie cineva filme asemanatoare? Va rog muult! E super urgent!

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Încearcă Mischief Night (2014) oarecum mi s-a părut apropiat de The Purge 1 și 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un film asemanator ar fi The Purge. Anarchy este al doilea film din seria The Purge. Ar trebui sa-l vezi si pe primul happy

Dar un film cu aceeasi idee nu mai exista. Incearca Final Destination. O sa te impresioneze si el cu ideea sa.

O zi placuta, Andreea!