| Tofity a întrebat:

Hei. Ce animeuri imi recomandati, ceva la care va-ti uitat si va placut mult.|nu vreau animeuri de pe animax pentru ca le-am vazut pe toate|Dau funda; x

11 răspunsuri:
| Lovepets a răspuns:

Eu iti recomand urmatoarele animeuri:
-Kaichou wa maid-sama
-Vampire kanight(2 sezoane)
-Clannad(2 sezoane)
-Inuyasha(2 sezoane)
-Mew Mew power
-Lovely Complex
Su=i cam astea sunt animeurie care mi-au placut cel mai multhappy
Sper ca ti-am fost de ajutor

| Oanny a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutorhappy

| Jadis a răspuns:

Mi-a placut Rosario+Vampire. Le poti vedea pe youtube

| Cella a răspuns:

Nana l-ai vazut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fullmetal Alchemist
Trigun
Captain Tsubasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai uita la animeuri eu incerc sa ma las, dar chiar si acum ma mai uit din curiozitate pe animax laughing serios cum veneam de la scoala imi petrecam noptile uitandu-ma la animeuri in general la cele de dragoste dar si gen batai cum este Bleach am vazut 300 si ecva de episoade s-a terminat primul sezon si vor sa faca altu, crede-ma te consuma prea mult, stiu ca imi mancau zilele animeurile...mie cateodata imi dadeau niste sentimente neplacute...acuma tu faci ce vrei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand
Full metal panic>>>toate care sunt

uite un site cu toate episoadele cu subtitrare in romana
http://anime.kage.ro/anime.php

| V1p3r a răspuns:

Eu ma uit de mult timp la naruto pe narutoget, dar alte eriale misto ar fi deathnote, bleach, beelzub

| V1p3r a răspuns:

Eu ma uit de mult timp la naruto pe narutoget, dar alte eriale misto ar fi deathnote, bleach, beelzub

| Venessis a răspuns:

Uita-te la blade of the immortal, one piece, fairy tail.

| YumeLovesDeidara a răspuns:

Pai thinking

Naruto/Naruto Shippuden
HellGirl
Chobits
Bokura Ga Ita
Fairy Tail
Ghost Story
Vampire Knight
Nana