| Kandia15 a întrebat:

Hei, ce parere aveti de filmul "The Uninvited" E horror rau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e asa horror.
Putin psihologic, putin.
E numai bun de vazut la plictiseala.

| Kandia15 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, asta voiam sa aud happy kiss

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Din trailer nu mi se pare cine stie ce filmul, dar m-am uitat pe unele site-uri la comentarii si majoritatea oamenilor spuneau ca le-a placut filmul.

| Kandia15 explică (pentru Sn4k3):

Sper doar sa nu fie sadic sad Imi vine rau de la filmele alea laughing

| Sn4k3 a răspuns (pentru Kandia15):

laughing Sa imi spui cum e daca te uiti la el. Am cam ramas fara filme la care sa ma uit.

| Kandia15 explică (pentru Sn4k3):

Stiu, nici eu nu stiu ce sa mai privesc laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E destul de bun, de fapt e thriller, dar are cateva faze cand esti incordat in care apare cineva brusc, poti tresari putin...