| delianda05 a întrebat:

Hei, ce parere aveti despre actorul Ian Somerhalder?

Răspuns Câştigător
| AlicEcila a răspuns:

E super. A jucat si in LOST un super serial pe care nici acum nu l-am terminat, in T>V>D, unde a fost un vampir super, in Smallville, in Tell me you love me, in Young Americans, si in
Fearless. Sper ca te-m ajutat. Funda?

| delianda05 explică (pentru AlicEcila):

Urmaresc si eu TVD, chiar e un vampir super, Smallville nu l-am vazut, cate episoade a jucat? Unde pot viziona Tell me you love me, Young Americans si Fearless?

| AlicEcila a răspuns (pentru delianda05):

Pai poti vedea online, pe Vplay (acolo am eu cont, dar nu sunt sigura daca mai este acem program).

11 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Mi-a placut in "Lost".

| OnuOnulică a răspuns:

E foarte sexy love struck
Isi joaca foarte bine rolul din TVD happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hăhăm păi e prea drăguţ blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine?

| delianda05 explică (pentru anonim_4396):

Intrebarea ta nu are nici un sens, daca tu nu stii cine e, e problema ta, eu i-am intrebat doar pe cei care stiu despre cine vorbesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru delianda05):

Ma gandeam sa cicalesc si eu pe cineva, si te-ai nimerit tu laughing

| BlackEyedGirl a răspuns:

E frumos, imi place cum joaca in TVD. Fara el, serialul nu ar avea acelasi farmec.

| justfriend a răspuns:

Ian Somerhalder=actorul perfect.Mai presus de o prezenta scenica placuta, e si frumos si foarte atractiv dpdv al comportamentului.Si mai presus de toate l-a ajutat mult rolul din The vampire diaries care i se potriveste manusa.Cu toate astea a mai jucat in productii precum Lost sau Marco Pollo.Aaa, si sa nu uit, are cei mai frumosi ochi din lume.

| delianda05 explică (pentru justfriend):

Sunt de acord cu tine, e foarte adorabil, ochii lui sunt superbi.