| Sakura1536 a întrebat:

Hei, cei care au văzut Naruto, Karin chiar face parte din clanul Uzumaki? Și dacă da, Naruto știe acest lucru?

Răspuns Câştigător
| MihaiAlexandru123 a răspuns:

Da Karin chiar face parte din clanul Uzumaki si cred ca Naruto nu afla acest lucru cel putin asa stiu eu ca sunt la zi cu naruto...

5 răspunsuri:
| MihaiKJL a răspuns:

A facut parte la fel ca sasuke si naruto stie asta, ca a facut parte.

| MihaiAlexandru123 a răspuns (pentru MihaiKJL):

In primul rand sasuke face parte din clanul uchiha nu face parte din clanul uzumaki...iar naruto nu afla ca karin e din clanul sau si clanul nici nu cred ca mai exista....deoarece singuri supravietuitori cel putin asa cred eu sunt naruto si karin

| MihaiKJL a răspuns (pentru MihaiAlexandru123):

Citisem akatsuki scuze. naruto nu stie ca ea face parte din uzumaki. si da ea face parte din uzumaki.

| MihaiAlexandru123 a răspuns (pentru MihaiKJL):

Da Karin chiar face parte din clanul Uzumaki si cred ca Naruto nu afla acest lucru cel putin asa stiu eu ca sunt la zi cu naruto...

| Sakura1536 explică:

Și eu sunt la zi, ar fi super ca Naruto sa afle ca Karin e din clanul lui happy

| MihaiAlexandru123 a răspuns (pentru Sakura1536):

Pai chiar daca ar afla asta nu ar schimba nimica...