| andrada1000 a întrebat:

Hei. Cine este -A din Pretty little liars?
Sunt la sez. 1 si nu mai merge site-ul de pe care il vedeam, am mai cautat dar niciunul nu merge. Deci cine e -A?

1 răspuns:
| DiaPasca a răspuns:

Eu aici urmaresc serialu : http://www.playfs.com/2010/08/micutele-mincinoase.html. pana acum, fetele credeau ca Charles, fratele lui Jason Dilaurentis. dar au gasit un mormant unde se zice ca a fost ingropat Charles. din cate am auzit, nu sunt sigura, dar e posibil sa fie o fata. inca nimic nu e sigur si clar :p.