| Ely3434 a întrebat:

Hei :* Cine poate sa-mi spuna seriale gen,, The vampire diaries "? Sa fie de dragoste dar si cu vampiri sau varcolaci sau ceva de genul. Dau fundita :*

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Originals,True Blood, Teen Wolf, Hemlock Grove, Being Human, Bitten (2013),Dracula (2013),From Dusk Till Dawn: The Series (2014),Buffy The Vampire Slayer, Lost Girl

| RedRose1 a răspuns:

The originals, e cu actorii din tvd

| yulyan32 a răspuns:

Uita-te la Teen Wolf, crede-ma este exact ceea ce cauti. Foarte bun serialul, foarte asemanator cu the vampire diari, cu adolescenti, fiecare episod se termina cu suspans... Uita-te si spune-mi ce parere ai happy