| anonim_4396 a întrebat:

Hei,cinefili TPU!
Ce filme despre spionaj mi-ati recomanda, daca stiti chiar economic sau de ex in sport de furt de strategie a adversarului?big grin
nu ceva gen james bond rolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Uite o lista consistenta: http://www.imdb.com/list/ls000071350/

| CodrutEnergy a răspuns (pentru miTzuliK93):

Mersi...ceva din proprie exp poti sa recomanzi?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru CodrutEnergy):

Nu sunt fanul genului. tongue

| CodrutEnergy a răspuns (pentru miTzuliK93):

Ok.
Pe mine ma intereseaza mai mult pe partea de marketing/economic...Adica de ex se angajeaza personajul principal la o companie adversara ca sa fure idei si sa obtina info despre cum e organizata firma.

| miTzuliK93 a răspuns (pentru CodrutEnergy):

Ai ramas prea fixat pe un anumit gen de film dat fiind faptul ca unul anterior, de acest tip, te-a acaparat maxim. O sa-ti treaca! tongue

| CodrutEnergy a răspuns (pentru miTzuliK93):

Caut si carti, relatari, marturisiri adevarate.mi se pare prea incitantbig grin

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Secret window, Johnny Depp e acuzat ca a publicat o carte furata de la alt scriitor.
Asta e tot ce imi trece prin cap sau Untraceable

| CodrutEnergy a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Okey...Mersi!happy
apreciez ca ai zis dptdv.

| CodrutEnergy a răspuns (pentru anonim_4396):

L-am vazut acum cativa ani, nu mi s-ar parut cine stie ce...acum cred ca si mai slab l-as privi dar merci de rasp!