| IAmAGreatPotato a întrebat:

Hei din nou! Tocmai am ajuns la zi cu serialul Game of Thrones de care am devenit obsedata inca de la primele episoade. Pana apare ultimul sezon ma gandeam sa ma apuc de alt serial. Stiti vreun serial bun gen GoT, Lucifer etc? De preferat sa nu aiba n-spe mii de sezoane. Funda happy

Răspuns Câştigător
| starro a răspuns:

Supernatural (care are enspe mii de episoade, numa vreao 200 si ceva, 11 sezoane.F bun.)
How to get away with murder (cel mai bun cu avocati, prea tare)
Teen wolf(varcolaci, f bun)
The originals (de 10 ori mai bun ca the vampire diaries, tvd a ajuns un serial de rahat, groaznic)
The walking dead (zombii, cel mai bun de genul asta )
Vikings (Foarte bun serialu.)

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand serialul The Strain (2014)