| andreea0722 a întrebat:

Hei, imi poate recomanda cine un film politist asemanator cu serialul eye candy? happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Eu urmăresc Eye Candy, dar chiar asemanător n-am găsit un altul, însă altele polițiste îți pot recomanda:True Detective, The Killing, Power, Murder In The First, Bosch (2014-),Backstrom (2015– ), si totusi ar putea exista o oarecare asemănare (acum mi-a venit ideea) între Eye Candy și Spiral ( Engrenages/un serial foarte bun)

| andreea0722 explică (pentru faramatania):

Mersi mult happy

| faramatania a răspuns (pentru andreea0722):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.