| georgiana1316 a întrebat:

Hei! Imi puteti spune din filmul Amurg toate replicile lui Edward Cullen si ale Isabellei Swan? Va rog mult de tot. Toate replicile adica nu numai cele dintre ei doi ci si cele cu celelalte personaje. Va rog frumos...

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Vrei sa faci un remake? happy
Tu vrei de fapt scenariul... nu stiu daca te poate ajuta cineva happy

| georgiana1316 explică (pentru Kaℓi):

Vroiam scenariul, stiu. Cu replicile. Nu prea am timp sa ma mai uit o data la film, de asta... Cine se uita cred ca ar putea sa noteze replicile.