| justfriend a întrebat:

Hei lume! Am vazut acum ceva timp un film,german parca dar nici asta nu-mi amintesc sigur,in care totul era devastat de tornade iar un barbat si-o fata se ascund intr-un tunel subteran, ceva de genul si gaura de la intrare este blocata de masina lor.Acel tunel era de fapt o teava groasa cum sunt puse la puturi, iar aceasta era bagata pe sub iarba parca.Filmul a fost dat pe Universal Channel.As aprecia mult daca m-ati ajuta, chiar vreau sa-l revad.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Into The Storm (2014)
http://www.cinemagia.ro/filme/into-the-storm-580443/

| justfriend explică (pentru faramatania):

Nu-i asta, e mai vechi acela crying(

| justfriend explică (pentru justfriend):

Protagonistul e blond si filmul incepe cand se intoarce de undeva din strainatata.Mai tin minte ca era indragostit de o tipa care lucra in spital

| faramatania a răspuns (pentru justfriend):

Și in Into The Storm există această scenă (ai povestit-o întocmai, evident cea cu tunelul), poți sa-l vezi ca să te convingi si nu prea cred că-i din alt film, poate încurci tu ceva.

| justfriend explică (pentru faramatania):

Nu incurc nimic, imi amintesc foarte bine dar iti multumesc mult.

| faramatania a răspuns (pentru justfriend):

Cu plăcere, s-ar putea să povestești totuși, din două filme.