| Mjsaka a întrebat:

Hei. happy Nu de mult timp am observat ca imi plac animeurile foarte mult. Pana acum am vazut doar Nisekoi, care, zic eu, este genial. happy Vreau sa mai vad si altele, dar sa fie la fel, adica despre adolescenti, viata la liceu, etc. Cred ca intelegeti la ce ma refer. happy Multumesc!

5 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Baka to Test to Shoukanjuu
Danshi Koukousei no Nichijou
D-Frag!
Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaicho we Mad-sama(e de dragoste)
Noragami
Fruit Basket

| Aggares a răspuns:

Guilty Crown, Black Bullet, Mirai Nikki, Akame Ga Kill, Art Sword sez1-2-3
The fruit of Grisaia, Yusibu, Noucome, Mashiro iro Symphony

| Mistiss a răspuns:

Clannad, Clannad after story, sukite iy na eu, Yuru Yuri. Doar daca vrei, iti dau cateva anime-uri tari cu magie laughing : Fullmetal alchemist (Brotherhood), Ao no exorcist, Naruto, Fairy tail si Tokyo ghoul.

| anitta92 a răspuns:

Lovely Complex tot așa un anime super... Sukitte li na eu tot cu adolescenți si iubire de liceuhappy Clannad, și sunt mai multe daca vrei îți dau un site cu anime-uri la care ma uit eu. anime4fun.ro sper sa îți placa. pupici