| TheoRaeken a întrebat:

Hei! Pentru fanii Supernatural. Am citit undeva ca Dean o sa aiba o fica cu o fata Lydia. Imi puteti spune si mie ce se intampla cu ele? O sa moara sau ce? Vreau mai multe detalii. Si in ce sezon o sa apara?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu mai stiu exact sezonul si episodul dar aceasta Lydia era o creatura care facea copii iar pana seara acestia erau deja mari si erau pregatiti sa aiba proprii lor copii. Dean a fost si el prins in cursa ei si i-a daruit o fiica iar ea a crescut sau a murit. Something like that.
Scuze ca nu ti-am raspuns exact, e ce-mi amintesc si eu din episodul respectiv.
Vizionare placuta!